KMS MOBİLYA BAĞ.SİS.SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

About

2002 yılında inovasyon mottosuyla hizmet vermeye başlayan firmamız 5.000 m2'lik fabrikasında mobilya sektörüne yönelik üretim yapmaya başlamıştır. Türkiye’nin önde gelen mobilya firmalarına üretimdeki çeşitliliği sayesinde “ürün ailesi” sunabilen ve bunu titizlikle yapan firmamız yarattığı müşteri memnuniyeti ve her zaman çözüm odaklı çalışmasıyla tanınırlığını arttırmıştır. KMS, kendi kalıphanesi, boyahanesi ve AR-GE merkeziyle “mobilya aksesuarları” alanında sektördeki en yenilikçi ve en kaliteli ürünleri sunmaktadır. Dijital boyama, vintage boyama, ahşap efekt uygulamaları ve ileri teknoloji kullanılan boyahanesi sayesinde renk uyumu ve çeşitliliği bakımından müşteriye özel çözümler sunabilen ve mobilya ayağı, kulp, askı, dekoratif panel gibi çok çeşitli ürün yelpazesi sayesinde her türlü ihtiyaca cevap verebilen bir firmadır. Üretim kalitesiyle Avrupa standartlarında çalışan firmamız, “problem çözmeye odaklı” çalışma sistemiyle ve her geçen gün kendini yenileyen AR-GE ve tasarım ekibiyle sektörde müşterilerine en uygun çözümü en kısa sürede verir. Elde ettiğimiz çalışma disiplini ve çabamızla hayalleri gerçeğe dönüştürüyor ve tutku ile çıktığımız bu yolda her geçen gün yeni tasarımları bünyemize ekliyoruz. Bugün 34 ülkeye ihracat ve Türkiye’nin her yerine sunduğumuz eksiksiz hizmetimizle her zaman KMS farkını yaşarsınız. Company Profile Our firm that started to serve with the innovation motto in the year 2002 began to produce for the furniture industry in its factory of 5,000 m2. Our firm that can offer "product family" to Turkey's leading furniture firms meticulously thanks to diversity in production has increased its recognition level through customer satisfaction it has achieved and by working always in a solution-oriented way. Through its own molding room, paint shop, and R&D center, KMS offers the most innovative and top quality products in the “furniture accessories” area. It is a firm that can offer its customers customized solutions in terms of color harmony and diversity thanks to its paint shop where digital painting, vintage painting, wood effects are applied and advanced technology is used, and meet any needs through its highly diversified product range including furniture leg, handle, hanger, decorative panel, etc. Our firm that meets the European standards with its production quality provides its customers in the industry with the optimum solution within the shortest time through its “problem-solving-oriented” working system and its R&D and design team renewing themselves with each passing day. We make the dreams come true with our working discipline and efforts, and on this road we have hit passionately, we add new designs to our collection every day. You can always feel the KMS difference thanks to our exports to 34 countries and complete service we offer to everywhere in Turkey.
Keywords
Furniture Accessories
Furniture Handle
Furnıture Feet
Furnıture Legs
Furniture Decoratiıve Panels
Fairs Participated

Interzum China Interzum Germany

Photos
KMS MOBİLYA BAĞ.SİS.SAN. TİC. LTD. ŞTİ. KMS MOBİLYA BAĞ.SİS.SAN. TİC. LTD. ŞTİ. KMS MOBİLYA BAĞ.SİS.SAN. TİC. LTD. ŞTİ. KMS MOBİLYA BAĞ.SİS.SAN. TİC. LTD. ŞTİ. KMS MOBİLYA BAĞ.SİS.SAN. TİC. LTD. ŞTİ. KMS MOBİLYA BAĞ.SİS.SAN. TİC. LTD. ŞTİ. KMS MOBİLYA BAĞ.SİS.SAN. TİC. LTD. ŞTİ. KMS MOBİLYA BAĞ.SİS.SAN. TİC. LTD. ŞTİ. KMS MOBİLYA BAĞ.SİS.SAN. TİC. LTD. ŞTİ. KMS MOBİLYA BAĞ.SİS.SAN. TİC. LTD. ŞTİ. KMS MOBİLYA BAĞ.SİS.SAN. TİC. LTD. ŞTİ. KMS MOBİLYA BAĞ.SİS.SAN. TİC. LTD. ŞTİ. KMS MOBİLYA BAĞ.SİS.SAN. TİC. LTD. ŞTİ. KMS MOBİLYA BAĞ.SİS.SAN. TİC. LTD. ŞTİ. KMS MOBİLYA BAĞ.SİS.SAN. TİC. LTD. ŞTİ. KMS MOBİLYA BAĞ.SİS.SAN. TİC. LTD. ŞTİ. KMS MOBİLYA BAĞ.SİS.SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Videos
KMS MOBİLYA BAĞ.SİS.SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Products

Contact Information

ADDRESS
Istoç Toptancılar Çarşısı 2434 Sokak 132/1 Aslan Plaza Blok: B Kat, D:5, 34218 Bağcılar/İstanbul Bağcılar İstanbul, Türkiye
PHONE
+90()
EMAIL
kms@kmsturkey.com
If you can't reach the company please send us an email to iddmib@immib.org.tr

Other Sectors

}